E-İhracat Artık Çok Daha Kolay

Büyümenin Bir Sonraki Anahtar Adımı Olan E – İhracatın Avantajları

Büyüyen e-Ticaret ekosisteminde en büyük paya sahip olan e-İhracat ile hem kurumunuza hem de ülke ekonomisine birçok fayda sağlayabilirsiniz.

 • Geleneksel ihracata kıyasla e-İhracat yatırım maliyetleri çok daha düşüktür.
 • Banka garantisine ihtiyaç duymadan çeşitli ödeme yöntemleri sunularak ticaret yapılabilmektedir.
 • e-İhracat yazılımı ile konteynerlerde gönderilen yüzlerce eşyanın gümrüklerden ilgili ülkelere girişinde yaşanabilecek sorunlar en aza indirilebilmektedir.
 • Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti’nin e-İhracat şirketlerine verdiği teşviklerden yararlanılarak yatırım ve pazarlama maliyetleri düşürülebilir.
 • e-İhracat sistemleri küresel veya bölgesel düzeyde yaşanabilecek ekonomik sorunlardan minimum düzeyde etkilenir ve çeşitli döviz kurlarındaki dalgalanmalar
  aniden kurumunuza fayda sağlayabilir.
 • Devletin sunduğu imkanlar arasında yer alan KDV muafiyeti ile ürünlerinizi sunduğunuz ülkelerdeki müşterilerinize fiyat avantajları sunabilir, bu da e-İhracat yazılımları ile satışlarınızı artıracaktır.
 • E-İhracat yazılımı ile Türkiye sınırlarını aşarak Avrupa, Kuzey Amerika, Güney Amerika, Asya, Ortadoğu ve Afrika pazarlarını hedefleyebilirsiniz. e-İhracat yazılımları, e-İhracat sistemleri, e-İhracat detayları vb. hizmetleri Hayal Dijital Yazılım ve Reklamcılık Ajansı’ndan alabileceğinizi ve e-Ticaret dünyasında sahip olabileceğiniz avantajları gördünüz. Şimdi tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek.
 • E-İhracat için farklı dijital pazarlama yöntemlerini kullanarak potansiyel hedef kitlelere ulaşmanız çok daha kolay hale geliyor. Aynı zamanda ölçülebilir dijital pazarlama yöntemleri ile yeni kampanyalar çok daha fazla optimize edilebilir. Kullanılan dijital pazarlama yöntemleri sayesinde çok daha düşük bütçelerle çok daha geniş kitlelere ulaşılabilmektedir.

E-İhracat Hizmeti Size Uygun mu?

Hayal e – Ticaret’in e-İhracat hizmeti, düşük fiyatla hafif ürün ticareti yapan sektörler için idealdir. Küçük ölçekli tekstil firmaları, aksesuar ve yedek parça üreticileri gibi tüm sektörler bu sistemden faydalanabilirler. Hayal e – Ticaret’in e-İhracat hizmeti, müşterilerinin ürünlerini daha fazla pazara ve tedarikçiye ulaştırıyor.

1
2
3
eticaret

Şablon seçenekleri:

 • Mobil duyarlı
 • Kodlamaya gerek olmayan
 • Düzenlemesi kolay

Ziyaretçilerinizi videolar, indirimler, kuponlar

ve detaylı ürün açıklamalarınız ile meşgul edin.

Siz farkına bile varmadan, ziyaretçileriniz daha

fazlası için geri gelecek.

Kahve ?

Her zaman taze çay ve kahvemiz bulunur ve sizinle tanışmayı çok isteriz.

Destek hizmetlerimiz ile görüşün

Bize mesai saatleri içinde aşağıdaki telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.

19-e-posta

Bize e-posta gönderin

Her türlü sorunu en kısa zamanda yanıtlama çalışacağız.

Sosyal medyadan ulaşın

Sosyal medya hesaplarımız için aşağıdaki linklere tıklayabilirsiniz.